Miechucino, Jeziorna

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
888 000 PLN, Pow. 387 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
387 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
9
Lokalizacja:
Miechucino , Jeziorna
Rok budowy:
2008
Numer oferty:
290794
Powierzchnia działki:
3 619 m2
Cena za m2:
2294.57 PLN
Oferujemy na sprzedaż pensjonat położony w Kaszubskim Parku Krajobrazowym w Miechucinie, gmina Chmielno nad jeziorem Wielkim.
Obiekt ma możliwość korzystania z linii brzegowej, posiada własny pomost dł. 25 m i sprzęt wodny, jest  idealnym miejscem na prowadzenie stanicy wodnej lub obiektu obsługi turystyki o innym charakterze.
Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 386,9 m2,działka ogrodzona o pow 3 619 m 2
Budynek składają się z trzech kondygnacji.
* Pojemna piwnica użytkowa z miejscem na sprzęt o powierzchni 120 m2.
* Parter o pow 126,4m2 ,znajduje się tu salon z wyjściem na taras, 3 pokoje, garderoba, hol, kuchnia i łazienka - wykorzystywane jako mieszkanie.
* I piętro obejmuje 5 pokoi pensjonatowych ( 2,3 osobowych),każdy pokój posiada :własną łazienkę, lodówkę,TV 32" i piękny widok za oknem.Dwa pokoje posiadają własny balkon.W holu znajduję się aneks kuchenny  z jadalnią.

Na terenie posesji znajduje się dwukondygnacyjny budynek gospodarczy stanowiący magazyn, gdzie przechowywany jest sprzęt wodny.

W Miechucinie znajdują się sklepy, przystanki autobusowe, ośrodek zdrowia, szkoła podstawowa, gimnazjum, plac zabaw dla dzieci. W najbliższej okolicy łąki, zagajniki, lasy doskonale do wycieczek rowerowych oraz pieszych. W pobliżu Kaszubski Park Krajobrazowy, stadnina koni,w Chmielnie znajduje się muzeum ceramiki. Możliwość łowienia ryb w pobliskim jeziorze. 

W cenie zawarte jest całe umeblowanie i wyposażenie obiektu wraz ze sprzętem AGD i wodnym sprzętem pływającym: 6 rowerów wodnych, 4 kajaki i łódka wiosłowa.

Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail